Общ работник в строителството

Описание

Основни отговорности:
- Товаро-разтоварна дейност;
- Изнасяне на демонтирани метални конструкции извън стената
- Изпълнение на поставени задачи, свързани с работата в язовирната стена

Изисквания:
- Позицията е свързана с физическо натоварване;
- Отговорност и изпълнителност;
- Коректност.

Предлагаме:
- Постоянен трудов договор на пълен работен ден;
-Коректни отношения
- Работно време - 8,30ч до 17,30ч, петдневна работна седмица;
- Много добро възнаграждение с възможност за допълнителни бонуси;
- Работно облекло;
- Почивни дни по национални празници.
- Поемане на транспортни разходи от гр. Пловдив, гр. Пазарджик и гр. Кричим до яз. Стена Въча

Ако обявата представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените изисквания, изпратете актуална автобиография и снимка.

Данните, които предоставяте са защитени в смисъла на ЗЗЛД с гарантирана конфиденциалност.
Ще се свържем с одобрените кандидати.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Физически / Ръчен труд

Населено място:

Гр. Пазарджик

Адрес:

ул. Цар Симеон I №32

Дата:

20.11.2018

Организация:

Vias Engineering LTD

Повече информация за Vias Engineering LTD може да получите ТУК