Отговорник ателие

Основни отговорности: Организатор на музикално ателие за деца и възрастни за свирене на бразилски национални музикални инструменти, като беримбау, атакабе, куика, кавако, виола кайпира.

Допълнителни задачи: Популяризиране на бразилската култура и организиране на екскурзии и специализирани музикални обучения в Бразилия.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Средно

Специални умения:
комуникативност, отговорност, творчески умения, социални умения, организаторски умения, предприемчивост, мотивация, работа в екип.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 1500 лева на месец

Категория:

Изкуство/Развлечение/Промоции

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Розова Долина 20

Дата:

21.11.2018

Организация:

Ендуро Парк ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Ендуро Парк ЕООД може да получите ТУК