Координатор смяна- Карлово

Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб компанията работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2400 служители в 22 страни на територията на Европа, Азия и Америка.

За наш клиент, водещ световен производител на сачмени лагери, уплътнения, смазочни средства, мехатроника и свързани с тях услуги търсим да назначим:

Координатор смяна
Отговорности:

- Ръководи производствения процес и следи за качеството на готовата продукция;
- Спазва изискванията за качество и срок на фирмата;
- Координира отчитането на количеството, качеството и брак;
- Следи за спазването на работното време и за нередности
по време на работния процес;
- Рапортува отработените часове и свършената работа в края на деня /MS Excel/.

Изисквания:

- Завършено средно образование;
- Отговорност, лоялност, изпълнителност и организираност;
- Опит в организиране на дейността и персонала;
- Опит в производство;
- Компютърна грамотност;

Компанията предлага:

- Отлично възнаграждение, осигуровки на пълната сума;
- Осигурен транспорт в региона, работно облекло и храна;
- Дневни смени – от понеделник до петък;
- Ваучери за храна;

Ако проявявате интерес към предложението ни, моля, изпратете автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, валиден от 18.09.2017 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. Друг

Адрес:

бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6

Дата:

12.05.2021

Организация:

Gi Group

Детайли за организацията:

Повече информация за Gi Group може да получите ТУК