HR ADMINISTRATOR- София

Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси.

За един от нашите клиенти, водеща мултинационална IT компания с утвърдени традиции, търсим мотивиран човек, който да поеме ролята на:

HR ADMINISTRATOR

Търсим амбициозен и мотивиран професионалист, който да се присъедини към екип от професионалисти в ролята на Администратор Човешки ресурси. Ако сте ентусиазирани от хората, обичате да работите в динамична среда и искате да играете ключова роля в поддръжката на талантите и развитието на организацията, това е перфектната позиция за вас.

Основни отговорности:

Осигуряване на ефективни комуникационни канали между служителите и управлението на компанията;
Поддръжка и актуализация на документация, свързана с човешките ресурси, в съответствие с приложимите нормативни изисквания и вътрешни политики;
Работа със специализиран софтуер;

Изисквания:

Отличен Английски език;
Образование в сферата на човешките ресурси, бизнес администрация или подобна;
Предишен опит в администрирането на човешки ресурси, предпочитано в корпоративна среда;
Знания в областта на трудовото законодателство и човешки ресурси;
Отлични комуникативни и междуличностни умения;
Способност за работа в екип и умение да управлявате множество задачи;

Предлагаме:

Изключителна възможност за развитие и кариерно напредване в динамична и успешна компания;
Конкурентно възнаграждение;
Богат социален пакет;
Политика за равенство на шансовете и подкрепа;
Възможност да черпите опит от доказани, млади специалисти в сферата.

* Ако отговаряте на изискванията и искате да направите първата крачка в новото Ви кариерно развитие, кандидатствайте с автобиографията си на английски език!

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, валиден от 18.09.2017 г./

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Консултантски услуги
Човешки ресурси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6

Дата:

02.10.2023

Организация:

Gi Group

Детайли за организацията:

Повече информация за Gi Group може да получите ТУК