Медицинска сестра

Описание

Свободната позиция е за група на детска градина в ясла.
Работата се състои в отглеждане и възпитание на деца до 3 год. възраст.
Работи се на смени.

ОСНОВНИ ДЛЪЖНОСТНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ

1.Основна задача е отглеждането и възпитанието на децата и опазване на тяхното здраве.
2.Ръководи и отговаря за цялостната работа в поверената й група.
3 Приема децата и провежда необходимите хигиенни и профилактични прегледи.
4.Провежда ежедневен филтър на децата.
5.Провежда организирани занимания под ръководството на педагога на детската градина.
6.Наблюдава здравословното състояние на децата.
7.Осъществява храненето на децата и получаването на храната от кухнята.
9.Извършва антропометрични измервания на децата.
10.Участва активно в здравно-възпитателната работа с родителите.
11.Води ежедневен отчет за отсъствието на децата и предава присъствуващите на следващата смяна.
12. Умее да работи в екип.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Здравеопазване
Медицински сестри

Населено място:

Гр. София

Дата:

26.11.2018

Организация:

ДГ №46 "Жива вода"

Повече информация за ДГ №46 "Жива вода" може да получите ТУК