Оператор Събиране на вземания

Във връзка с разширяване на дейността на отдел Събиране на вземания търсим отговорен и дипломатичен служител, който да се присъедини към нашия екип от професионалисти.

ОТГОВОРНОСТИ:
• извършване на изходящи обаждания към съществуващи клиенти, с цел уведомяване за настъпил падеж на вноска;
• извършване на изходящи обаждания към съществуващи клиенти, с цел уведомяване за настъпила забава на вноска;
• извършване на изходящи обаждания към посочени по кредит лица за контакт, с цел взимане на тяхното съгласие;
• работа със специализиран софтуер за запис на данните от проведените разговори;
• осигуряване на високо ниво на клиентско обслужване по телефона;
• спазване на установените процедури за работа и постигане на поставените цели.

ИЗИСКВАНИЯ:
• много добри комуникативни умения, ясен изказ и отлична дикция;
• много добра компютърна грамотност (MS Office – Word, Excel);
• способност за работа в екип, отговорност и дисциплинираност;
• диплома за средно образование, висше образование ще се счита за предимство;

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
• работа на трудов договор;
• фиксирано възнаграждение + бонусна схема
• въвеждащо обучение;
• социален пакет;
• отлични условия на труд и работна среда;

Ако това предложение представлява интерес за теб, моля изпрати своята автобиография като посочиш позицията, за която кандидатстваш.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал, Средно управленско ниво,

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1500 лева на месец

Категория:

Консултантски услуги
Контакт център (call centers)

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. Зографски манастир 15, вх Г, ет. 6

Дата:

26.11.2018

Организация:

Кеш Кредит

Детайли за организацията:

Повече информация за Кеш Кредит може да получите ТУК