Консултант клиенти с Френски език- Варна

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрастна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна, Бургас и Шумен.
За един от нашите клиенти търсим да назначим Консултант клиенти с френски език.
Вашите задължения ще включват:
• комуникация с клиенти по телефон, имейл или чат;
• предоставяне на решение на различни казуси;
• поддържане на актуална база данни;
• администриране и обработка на получената информация.
Изискванията на нашия клиент към Вас са:
• отлично ниво на френски език;
• добро владеене на английски език;
• комуникативни умения;
• компютърна грамотност.
На тази позиция ще Ви бъде предложено:
• отлично възнаграждение;
• приятна работна атмосфера;
• възможност за кариерно развитие;
• въвеждащо обучение и последващи обучения за повишаване на уменията;
Ако тази позиция представлява интерес за Вас, кандидатствайте още сега, като изпратите автобиография.
Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Френски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1300 до 1800 лева на месец

Категория:

Контакт център (call centers)

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

27.11.2018

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК