Консултант управление на клиентски запитвания с холандски, португалски, италиански или полски език

Изи Консулт е българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешки ресурси.
Наш клиент – една от най-голямемите аутсорсинг компании – търсим Консултант управление на клиентски запитвания

Главни отговорности:
• Водене и обработване заявките на клиентите чрез чат, имейл или телефон;
• Обработка на клиентски запитвания и искания;
• Спазване на клиентската политика и процедурите по сигурността;
• Промотиране на компаниятa, предлаганите услуги и продукти;

Основни изисквания:
• Отлично владеене на английски език и холандски, португалски, италиански или полски език;
• Високи комуникационни умения и работа в екип;
• Умение за бързо и лесно разрешаване с казусите на потребителите;
• Мотивация за успех и отлични постижения.

Клиентът предлага:
• Конкурентнo месечно възнаграждение;
• Бонусна система на базата на постигнати резултати;
• Oбучение по програма за максимално стартово развитие;
• Модерна и стимулираща работна среда;
• Възможност за кариерно израстване във водеща компания и придобиване на професионален опит.

Ако обявата представлява интерес за Вас, изпратете Вашата автобиография.

Ще се свържем с одобрените по документи кандидати за организиране на допълнителни срещи. Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение №2339/30.08.2017.

Изисквания към кандидата

Английски език, Италиански език, Полски език, Португалски език, Холандски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1300 до 1800 лева на месец

Категория:

Консултантски услуги
Контакт център (call centers)

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

27.11.2018

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК