Организатор автомобилен транспорт

Ние от професионална агенция за подбор на кадри Jobs Partner съзнаваме, че професионалният избор на всеки един човек предопределя кариерната му реализация и че стои в основата на професионалната и личностната му удовлетвореност. Ние можем да Ви подкрепим и да Ви дадем тласък, като Ви срещнем с хората, които ще Ви позволят да приложите практическите си уменията и да реализирате професионално своята цялост.

Нашият клиент е водеща мултинационална компания в областта на международните премествания, осъществявани с 6 бр. соло автомобила 7.5 т. и 2 буса в рамките на ЕС.

Работата е динамична и определено не е скучна, имайки предвид основните Ви задължения:

• Организирате и контролирате извършването на единични и групажни транспорти в рамките на ЕС, съгласно нормативната уредба, касаеща международния превоз на товари;
• Представлявате фирмата при осъществяване на взаимоотношенията с международни и български партньори и контрагенти, в т.ч. доставчици на автомобили, услуги, материали и консумативи, застрахователни компании, институции, български и чуждестранни клиенти;
• Осигурявате техническата изправност и годност на автопарка за извършване на международни и вътрешни превози;
• Контролирате правилната експлоатация на автопарка и упражнявате пряк контрол при изразходването на средства във връзка с автотранспорта;
• Контролирате трудовата и технологична дисциплина в отдела;
• Съдействате за повишаване на квалификацията на работниците и подобрявате дейността в отдела;
• Изготвяте необходимите отчети, справки и друга информация за дейността на отдела, в съответствие с действащата информационна и отчетна система на дружеството.

Вие сте търсеният професионалист, ако отговаряте на следните изисквания:

• Притежавате висше техническо образование или средно специално техническо;
• Имате минимум 3 год. трудов стаж по специалността;
• Компютърно грамотен сте;
• Владеете английски език;
• Притежавате свидетелство за правоуправление на МПС.

Предимство Ви носят:

• Владеенето на още един западен език;
• Предишен опит и препоръки;
• Познаване на нормативната уредба;
• Технически познания и опит по отношение устройството на МПС, ДВГ и.т.н.

Това, което може да Ви предостави нашият клиент:

• Професионален и интелигентен колектив;
• Първоначално и периодично обучение;
• Високо ниво на професионално и технологично оборудване;
• Нов, професионално поддържан автопарк;
• Възможност за по-нататъшна кариера в мениджмънта на компанията, както и работа в задграничните им офиси.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Работата на Jobs Partner по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2250/ 06.04.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Овча купел, ул. Жимбилица 1

Дата:

28.11.2018

Организация:

Jobs Partner
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Jobs Partner може да получите ТУК