Диспечер международен транспорт- Пловдив

Описание

Диспечер международен транспорт
Менпауър е световен лидер в сферата на подбора и управлението на човешките ресурси с 4000 офиса в повече от 80 държави. Всеки ден над 600 човека в света започват работа благодарение на нас.
Във връзка с бизнес разрастването на един от нашите партньори – транспортна фирма, търсим мотивиран и амбициозен кандидат за позицията:

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
Планиране и координация работата на шофьорите.
Управление на транспортния процес.
Анализ на информацията свързана с ежедневното извършване на транспортната дейност.
Контрол на спазване на законовите разпоредби и фирмените правила.
Изготвяне и контролиране на маршрути за движение на автомобилите.
Изготвяне на ежедневни рапорти за движението на автомобилите.
Поддържане на постоянна връзка с международните клиенти на фирмата.

ИЗИСКВАНИЯ:
Грамотност, бързина и точност при работа с компютър
Отлични умения за междуличностна комуникация
Отлично ползване на английски език.

КАКВО ПРЕДЛАГАМЕ:
Адекватно и конкурентно заплащане.
Добри условия за труд.
Възможности за развитие.

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля изпратете вашето актуално CV.

Благодарим Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

06.12.2018

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК