РАБОТНИЦИ В ПРОИЗВОДСТВОТО - М/Ж (МОЖЕ И БЕЗ ОПИТ)

Менпауър Груп“ е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

Вие сте мотивиран и сериозен човек, специалист в сферата на производството и търсите работа в утвърдена компания, значи сте на правилната обява за работа.

Изисквания към кандидатите:

- Основно/средно образование;
- Отговорно отношение към процеса, стриктно спазване на вътрешната дисциплина и правила;
- Желание за дългосрочна ангажираност и мотивация;
- Способността да вижда детайли ясно, например: букви, цифри, кодове, цветове, символи, маркировка и знаци, за да постигне задачите си по ефективен начин и безопасно.

Задълженията Ви ще включват:

- Прочитане и разбиране на инструкциите за работа;
- Поддържане в добър вид и калибриране на инструментите за работа;
- Подготвяне на изделието за сглобяване;
- Почистване на работния плот и стремеж към минимални загуби.

Компанията предлага:

- Дългосрочна ангажираност в международна компания с утвърдени стандарти;
- Чисто и подредено работно място;
- Добро възнаграждение + бонусна система;
- Делнична заетост;
- График на смени;
- Организиран транспорт.

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата професионална автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

14.01.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК