Юрисконсулт „Процесуално представителство“ за гр. София

Основни задължения:

- Осъществява, процесуално представителство по заведените от и срещу дружествата граждански, търговски и административни съдебни дела с цел обезпечаване на ефективна защита на правата и интересите на дружеството;
- Осъществява процесуално представителство по досъдебни и съдебни производства с наказателен характер;
- Предоставя писмени становища и устни консултации във връзка с енергийното законодателство, спазване и прилагане на лицензионните режими;
- Проучва и отговаря на запитвания, жалби и молби на клиенти.

Изисквания:

- Висше юридическо - степен магистър;
- Професионален опит – мин. 3 год., задължителен процесуален опит;
- Добра компютърна грамотност – опит с юридически информационни системи;
- Шофьорска книжка – активен шофьор;
- Отлични организационни умения;
- Умение за работа под стрес и напрежение;
- Много добри умения за работа в екип.

Месторабота: гр. София

Ние предлагаме:

- Възможност за присъединяване към голяма мултинационална компания;
- Възможности за личностни и професионални обучения съобразно кариерното развитие;
- Активности, насочени към служителите и техните семейства;
- Разнообразен социален пакет и придобивки;
- Бонуснa система и допълнителни плащания.

Информираме Ви, че “ЧЕЗ БЪЛГАРИЯ“ EАД като администратор на лични данни ще обработва, използва и съхранява предоставените от Вас лични данни за целите на осъществяване на подбор по настоящата обява. и за времето, необходимо за провеждане на процедурата, като гарантира опазването им в тайна от трети лица. „ЧЕЗ БЪЛГАРИЯ“ EАД може да предостави личните Ви данни на трети страни, само когато има такова задължение по силата на специална законова разпоредба. Всяко право по отношение на Вашите лични данни е гарантирано и може да бъде упражнено в съответствие с изискванията на приложимата законова уредба

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Правни и Юридически услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Цариградско шосе №159

Дата:

10.12.2018

Организация:

ЧЕЗ България ЕАД

Детайли за организацията:

Повече информация за ЧЕЗ България ЕАД може да получите ТУК