Касиер, Обслужване на метаноколонка

Описание

ГАЗТРАНС ООД търси да назначи

Касиер, контрольор, обслужващ метаноколонка на метанстанция.

Метанстанцията е с непрекъснат режим на работа. На 12 часови дневни и нощни смени по предварително изготвен от Управителя график. Работата е подходяща и за студенти.

Ако преценяваш себе си като позитивен и отговорен човек, търсещ сигурна работа с ясни правила, то тогава стани един от нашия екип.

Изисквания към кандидатите:
- средно образование;
- сериозно отношение към работния процес;
- комуникативност, лоялност, любезност;
- стриктно спазване на вътрешните стандарти и инструкции;

Основни отговорности и задължения:
- вежливо, експедитивно и коректно обслужване на клиентите;
- поддържане на добрия търговски вид и хигиена на работното място;
- предлага активно горива и продукти;

Ние предлагаме:
- безплатно обучение
- сменен режим на работа – 12-часови дневни и нощни смени
- работата е подходяща и за студенти, и за допълнителна
- възможност за развитие
- без забавяне на заплатата

За контакт Васил Ников - 0878778323 - gastrans@abv.bg

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал,

Трудово възнаграждение:

От 900 до 900 лева на месец

Категория:

Автомобили/ Автосервиз /Бензиностанции

Населено място:

Гр. София

Дата:

19.12.2018

Организация:

Газтранс ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Газтранс ООД може да получите ТУК