Консултант обслужване на клиенти с Френски език - 6 часа- София

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния
човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях
работа. Вие не сте изключение!

Клиентът ни е водеща международна компания и световен лидер в аутсорсинг иновациите.
С цел разширяване на дейността им търсим:

Консултант обслужване на клиенти с Френски език

Вашите основните задачи ще бъдат:

• Участие в изцяло нова линия на проект на компанията с Френски език;
• Следене и координация на запитвания от клиенти на компанията с оглед качественото им изпълнение;
• Поддържане на активна комуникация с клиенти на компанията посредством телефон и имейл;
• Идентифициране, проучване и разрешаване на проблеми относно предлаганите продуктите от компанията;

Нашият клиент предлага:

• Отлично заплащане;
• Безплатен въвеждащ тренинг;
• Допълнително здравно осигуряване и карта за спортни занимания;
• Възможност за професионално развитие;
• Модерна офис сграда с атрактивна локация.

Това, което компанията изисква:

• Да владеете на отлично ниво френски език;
• Владеенето на английски език се счита за предимство;
• Динамична личност, ориентирана към резултати и успех;
• Умения за бързо вземане на решения, отдаденост и развито силно чувство за отговорност.

Кандидатствай сега и стани част от мултинационален екип!

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Френски език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

28.08.2020

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК