Механик производство

Фирма търси да назначи механик в производствена фирма в областта на хранително-вкусовата промишленост.
Изисквания:
-средно или висше техническо образование
-основни познания в областта на механиката на производствените машини
- способност за работа под напрежение в динамична среда
- сръчност и организираност
- умения за самостоятелно справяне в критична работна среда при аварийни ситуации
- умение за работа в екип
- желателно е добра квалификация по професията

Основни задължения:
- отговаря за техническата обезпеченост, безаварийната работа, превантивната профилактика и ремонта на машините и съоръженията в производствения участък на територията на фирмата;
- поддържа механичната част на производствените линии в добро състояние;
- извършва поддръжка и ремонт на части и възли;
- отговаря за настройката на машините;
- диагностицира повредите на машините, заменя повредени възли;
- участва при инсталиране на нови машини, оборудване и производствени мощности;
- работа с техническа документация (схеми, технически описания и инструкции за работа и настройка на машини и електронни блокове);
- попълване на техническата документация - отразява ремонтите и поддръжката в дневниците на машините;

Ние предлагаме
- отлични условия за работа
- дългосрочни взаимоотношения
- добро възнаграждение

Ако отговаряте на посочените изисквания и критерии за длъжността, изпратете вашето СV с актуална снимка. Предоставената информация ще бъде разгледана във връзка с длъжността и попада под защитата на ЗЗЛД

Изисквания към кандидата

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1450 лева на месец

Категория:

Поддръжка и Сервиз
Ремонт/инсталации/сервиз
Инженерни дейности

Населено място:

Гр. Стара Загора

Дата:

04.01.2019

Организация:

"РАДО 49"ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за "РАДО 49"ООД може да получите ТУК