Сервизен Техник – Ремонт и Поддръжка на климатична техника

ЧЕРНЕВ КЛИМА СЕРВИС EООД е специализирана в проектирането, изграждането и поддържането на вентилационни, климатични
и отоплителни системи в североизточна България. Във връзка с дейността си ЧЕРНЕВ-КЛИМА СЕРВИС ЕООД търси да назначи Сервизен Техник – Ремонт и Поддръжка на климатична техника

Основни изисквания:
• Умение за ремонт и поддръжка на климатични системи
• Завършено техническо образование Хладилна специалност, Топлотехника или Електротехника
• Опит в областите (или някои от тях) на хладилна, климатична, вентилационна и електро инсталации.
• Техническа компетентност
• Компютърна грамотност
• Шофьорска книжка категория B
• Опит в областта е предимство
Възможност за командировки
Основни задължения:
• Въвеждане в експлоатация и настройка на климатична и вентилационна техника
• Диагностика и поддръжка на климатична и вентилационна техника
• Организация на сервизна дейност – планиране и доставка на резервни части и материали
• Гаранционно и извънгаранционно сервизиране на сплит системи, термопомпи и VRF
• Ремонт на електронни платки

ЧЕРНЕВ КЛИМА СЕРВИС EООД предлага:
- Сигурна работа в голяма и стабилна компания
- Работа на пълен работен ден
- Добра работна среда
- Мотивиращо възнаграждение

В случай, че преценявате своите умения и потенциал като адекватни на обявената позиция, моля да ни изпратите автобиография.

Ще поканим за интервю само одобрените по документи кандидати!
ЧЕРНЕВ КЛИМА СЕРВИС EООД Ви напомня, че с подаването на документите си, Вие изрично се съгласявате личните Ви данни да бъдат обработвани и съхранявани от нас, съгласно изискванията на Закона за защита на личните данни.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Специални умения:
Сериозни технически познания в областа на хладилната и климатична техника. Умения за диагностициране и сервизиране на VRV/VRF системи, термопомпи, сплит системи, ремонт на платки. Желание за развитие и повишаване на квалификацията.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 0 лева на месец

Категория:

Поддръжка и Сервиз
Ремонт/инсталации/сервиз

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

16.01.2019

Организация:

Чернев Клима

Детайли за организацията:

Повече информация за Чернев Клима може да получите ТУК