Учител/хореограф по български народни танци

Описание

За нас

Школа за народни танци SunDance - София е вече 9 години с вас. В залите в ж.к. Младост 2, ж.к. Младост 4 и ж.к. Гео Милев школата обучава групи по български народни танци и хора.
Описание на позицията

Школа за народни танци SunDance, желае да наеме ведри и усмихнати учители/хореографи по български народни танци и хора в гр.София. Репетициите ще са от понеделник до петък /вечерни занимания/.

Всички желаещи да заемат тази длъжност, могат да ни изпратят кратка автобиография заедно със снимка в цял ръст чрез бутона "Кандидатстване" или да ни се обадят на тел: 0883 371 558

Кандидатите е необходимо да притежават:
- умения за работа с хора в динамична обстановка
- позитивно и ведро излъчване *
- отговорност към групите и хората
- умения за контролиране на обстановка

При добре вършена работа, месечното възнаграждение подлежи на коментар!
Започнете да се развивате с нас и станете част от нашия екип! :)

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Стажант

Образование:
Средно

Специални умения:
- умения за работа с хора в динамична обстановка - позитивно и ведро излъчване * - отговорност към групите и хората - умения за контролиране на обстановка

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал,

Категория:

Изкуство/Развлечение/Промоции
Образование, Образователни курсове и преводи

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ж.к. Младост 3

Дата:

18.01.2019

Организация:

ЕТ "Фредро - Евгения Спасова"

Повече информация за ЕТ "Фредро - Евгения Спасова" може да получите ТУК