СКЛАДОВ СЛУЖИТЕЛ / МАГАЗИНЕР - ЛОГИСТИЧЕН ЦЕНТЪР ТЪРГОВИЩЕ

Coca-Cola Hellenic е една от най-големите в света компании, бутилиращи продуктите на The Coca-Cola Company, оперираща в 28 страни и обслужваща повече от 560 милиона души население.
Кока Кола ХБК България АД е една от водещите организации в бързооборотния сектор в България и най-голямата фирма за производство и дистрибуция на напитки в страната.

Компанията ни търси да назначи:

СКЛАДОВ СЛУЖИТЕЛ /МАГАЗИНЕР за Логистичен център - Търговище

Позицията е временна, за периода до месец септември 2019 година.

ОТГОВОРНОСТИ:

- Управление на стоково-материални ценности в складово стопанство;
- Контрол на товаро-разтоварната дейност на готова продукция и амбалаж;
- Изготвяне на необходимите документи, свързани с продукция, амбалаж и складови процеси;
- Работа с фирмени информационни системи (SAP);
- Участие в периодични и месечни инвентаризации в склада.

ИЗИСКВАНИЯ:

- Средно образование, предимство - икономическа специалност;
- Готовност за работа по график на 8-часови смени (първа, втора и нощна);
- Предишен опит в склад / като МОЛ е предимство;
- Умения за работа в екип.

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:

- Работа в динамична среда, стимулираща постигане на високи резултати;
- Пакет от социални придобивки, сред които: дневна сума за храна, фирмено работно облекло; допълнително здравно осигуряване.

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас можете да кандидатствате като използвате бутона Кандидатствай.
Данните, които предоставяте са защитени от ЗЗЛД. Кока-Кола ХБК България се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява освен за целите на други конкурси в компанията, с изключение на случаите на писмено изразено несъгласие за това от Ваша страна.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на следващия етап в процеса по подбор.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Работа в склад

Населено място:

Гр. Търговище

Адрес:

ул. "Рачо Петков Казанджията" 8

Дата:

21.01.2019

Организация:

Coca-Cola Business Services Organization

Повече информация за Coca-Cola Business Services Organization може да получите ТУК