СЕРВИТЬОР/КА

КЛУБ „NOTO“ е новооткриващ се нощен клуб във Велиннград. Ние търсим енергични и амбициозни служители с желание за развитие.

ИЗИСКВАНИЯТА НИ КЪМ ВАС
• Да уважавате Гостите на клуба и да имате добър клиент-ориентиран подход.
• Да сте комуникативна личност и да общувате с лекота.
• Работата в екип и постигането на резултати да Ви носи удоволствие.
• Предишен опит не е задължителен, но силно желание и упоритост в нови хоризонти е предимство.

А, ВАШИТЕ ОТГОВОРНОСТИ
• Да спазвате фирмените стандарти в обслужване и да сте в синхрон с позитивната атмосфера на работа в клуба.
• Отлично да познавате гамата ни от напитки.
• Про-активна работа с Гости.
• Да имате навици в поддържането на лична и професионална хигиена.

ПРЕДЛАГАМЕ ВИ
• Присъединяване към чудесен и сплотен екип.
• Работа на смени при гъвкаво работно време, съобразено с вашите желания.
• Изрядни трудово-правни взаимоотношения, отлично и коректно заплащане.
• Нарастващо заплащане, спрямо лични качества и резултати на равен старт с всички останали.

Ако позицията ви е заинтригувала и смятате, че отговаряте на изискванията и сте подходящи за нея очакваме с нетърпение ваше CV и актуална снимка. Като гарантираме, че всяка кандидатура се разглежда при пълна конфиденциалност.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Забавление

Населено място:

Гр. София, Гр. Пловдив, Гр. Пазарджик, Гр. Велинград

Дата:

23.01.2019

Организация:

ГИА ЕНТЪРТЕЙМЪНТ ООД

Повече информация за ГИА ЕНТЪРТЕЙМЪНТ ООД може да получите ТУК