ДЕТЕГЛЕДАЧ/ДЕТЕГЛЕДАЧКА

Във връзка с покриване на обем от задълженията търсим енергичен и позитивен човек, който да помага с грижите за детето. Работата е по график. Ангажиментите включват разходки, игри и занимания, общи грижи и приготвяне на храна за детето. Детето е момиче на два месеца

Описание на задълженията:
- да е отговорен, лоялен и коректен човек;
- да обича децата и да умее да общува с тях;
- да има опит в отглеждането на деца ;
- да е на разположение по график от 6 до 8 часа на ден;
- да има възможност за допълнителни ангажименти при необходимост;
- да има завършено медицинско или педагогическо образование -предимство;
- възможност за пътуване в страната и чужбина

Условия за длъжността:
-отлично възнаграждение;
- трудов/граждански договор с "Еврокомерс ХМ" ООД
- работа трудов ден по график ;
- 20 дни платен годишен отпуск;
- допълнително заплащане при извънредна работа;
- желание за дългосрочни взаимоотношения.

Ако считате себе си за подходящия кандидат за тази позиция, моля изпратете своята автобиография. Вашите документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно изискванията на ЗЗЛД и Общия регламент за защита на личните данни.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1400 лева на месец

Категория:

Почистване/услуги за домакинството

Населено място:

Гр. Стара Загора

Дата:

24.01.2019

Организация:

"РАДО 49"ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за "РАДО 49"ООД може да получите ТУК