ПАЗАЧ- Невъоръжена охрана

Търговска фирма търси да назначи на постоянен трудов договор пазач – невъоръжена охрана за складовата си база в гр.София, бул.Овча Купел,No38.

Описание на длъжността:
Охранява поверените му обекти, чрез прилагане на определен от дружеството контролно-пропускателен режим.

Функции и задължения:
- изпълнява задачи, свързани с режима за охрана на конкретния обект;
- следи за недопускане на кражби, злоупотреби и разхищения
- не допуска и своевременно предотвратява нарушения на охранявания обект;
- изпълнява всички специфични задачи свързани с длъжността, възложени от прекия ръководител.

Основни изисквания:
- чисто съдебно минало
- завършено средно образование;
- отлично психическо здраве;
- отговорност, дисциплинираност, мотивация и желание за работа;
- предишен опит на подобна позиция е предимство, но не е задължителен.

Ако отговаряте на изискванията и проявявате интерес към посочената позиция, моля, изпратете автобиография и актуална снимка!

Всички документи ще бъдат разгледани при стриктна конфиденциалност и спазване на ЗЗЛД. Контакт ще бъде осъществен само с одобрените по документи кандидати.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал,

Трудово възнаграждение:

От 560 до 650 лева на месец

Категория:

Охрана
Работа в склад

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, кв.Гоце Делчев, бл.11Е

Дата:

28.01.2019

Организация:

Тренд Импекс ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Тренд Импекс ООД може да получите ТУК