Електромонтьор транспортна техника

"ЮНИОН-ИВКОНИ" ООД - 26 години пътуваме във Вашата посока!

Какви ще бъдат Вашите задължения ?

Осигурявате техническа поддръжка за отстраняване неизправности и разрешаване на механични и електрически проблеми на автобусният парк;
Прилагане нормативните изисквания за безопасност на труда с електрически уреди и работа с противопожарни съоръжения;

Какво би Ви припознало като успешен кандидат ?

Техническо образование - висше или средно в сферата на машиностроенето, електротехника и друго релевантно;
Познания в областта на електротехника, пневматика и автоматика;
Възможност за работа при различни атмосферни условия, аварии и извънредни ситуации

Какво можем да Ви предложим?

Трудов договор;
Конкурентно възнаграждение;
Кариерно развитие в най-голямата автобусна компания

Как да кандидатствате?
Моля, приложете Ваша актуална автобиография или се свържете с представител на компанията /Димитър Кадиев - 0879356338/

Уведомяваме Ви, че при кандидатстване за позицията доброволно изпращате вашите лични данни и ние ще ги обработваме за следните цели: избор на кандидати и набиране на персонал за тази длъжност; избор на кандидати и набиране на персонал за други сходни длъжности в компанията, освен ако изразите несъгласието си за съхранение в указания срок. Предоставените за тези цели лични данни ще бъдат съхранявани до една година от датата на подаването им и няма да бъдат трансферирани, с изключение на случаите, предвидени в закона. Имате право да получавате достъп до и поискате изтриването, поправянето или блокирането на личните Ви данни, ако обработката не отговаря на изискванията на действащото законодателство или надхвърля посочените цели.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Поддръжка и Сервиз
Автомобили/ Автосервиз /Бензиностанции

Населено място:

Гр. Ямбол

ж.к. АВТОГАРА СЕРДИКА АДМИНИСТРАТИВНА СГРАДА ет.2, КМ. МАРИЯ ЛУИЗА No 102

Дата:

31.01.2019

Организация:

Юнион-Ивкони ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Юнион-Ивкони ЕООД може да получите ТУК