Хигиенист/ка - София

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Във връзка с развитие на дейността на свой стратегически партньор, лидер в производството на месни продукти - Менпауър търси да назначи :

ХИГИЕНИСТ/КА

Задължения:
- Да осъществява дейности, свързани с почистване, поддържане на работните и санитарни помещения в заведението, машинно и ръчно миене на посуда.
- Да спазва правилник за вътрешния ред и изискванията към изпълняваната длъжност

Условия:
- Трудов договор и осигуровка върху пълната заплата ;
- 6 или 8 часов работен ден ;

Изисквания :
- Възможност за започване веднага ;
- Желание за работа
- Отговорност и внимание към детайла ;

За да разберето повече за това предложение,моля, изпратете актуална автобиография и ние ще се свържем с вас за повече информация.
Поверителността на Вашите данни е гарантирана! Благодарим ви.

Менпауър България притежава лицензен номер № 183 / 27.12.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Почистване/услуги за домакинството

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

14.09.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК