Електротехник

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

Към настоящия момент Адеко търси да назначи за свой клиент:

Основни задължения и отговрности:

- Работа по обекти ниско напрежение;
- Отговорност за техническата изправност, правилната настройка и регулярна профилактика на електрическо оборудване;
- Следи за състоянието на действащите нормативни разпоредби, инструкции по монтажа, експлоатацията и обслужването на електрическото оборудване;

Основни изисквания за заеманата длъжност:

- Висше или средно образование в областта на електротехниката или електрониката;
- Опит на сходна позиция;
- Готовност за командировки в Белгия с различна продължителност;
- Владеене на английски, немски или френски език на средно ниво;
- Готовност за работа на открито и работа на височина

Компанията предлага:

- Отлично твърдо възнаграждение + допълнителни плащания;
- Стриктно спазване на законовите изисквания и договорености;
- Осигурено настаняване и поети транспортни разходи при пътуване;
- Въвеждащи и последващи обучения

В случай че предложението представлява интерес за Вас, изпратете автобиографията си. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 2200 до 3500 лева на месец

Категория:

Инженерни дейности
Физически / Ръчен труд

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

05.02.2019

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК