МОНТАЖНИК НА ЕЛЕКТРОМЕХАНИЧНИ КОМПОНЕНТИ- София

Менпауър България е световен лидер в създаването и предоставянето на услуги в сферата на човешките ресурси. Ние даваме възможност на нашите клиенти работодатели да бъдат конкурентни и печеливши в динамичния пазар на труда.

В момента предлагаме възможност за мотивиран професионалист, да се присъедини към екипа на наш партньор - лидер, специализиран в продажбата на продукти в областа на пневматиката, хидравликата и електрическото задвижване, на позицията:

МОНТАЖНИК НА ЕЛЕКТРОМЕХАНИЧНИ КОМПОНЕНТИ

Компанията предлага:
Мотивиращо възнаграждение;
Бонусна система;
Работно време от 08:30 до 17:30ч (понеделник-петък);
Ваучери за храна;
Постоянна работа в бързо развиваща се международна компания.
Отговорности:
Подготвя и монтира механични и електромеханични компоненти;
Контролира качеството на сглобените изделия;
Опакова готовата продукция;
Изпълнява и други конкретно възложени задачи от прекия ръководител.
Изисквания:
Средно или висше образование;
Сръчност, прецизност и лоялност;
Дисциплина;
Опит на подобна позиция се счита за предимство.

Ако позицията Ви е заинтригувала и смятате, че отговаряте на изискванията, ще се радваме да ни изпратите своето актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Само одобрените по автобиография кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Благодарим Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 2500 до 2700 лева на месец

Категория:

Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

09.08.2023

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК