Специалист с румънски език

Менпауър е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Менпауър България търси амбициозен специалист, който да заеме позицията:

Отговорности:
- Приемате, изпращате и пренасочвате кореспонденция по имейл, поща и телефон;
- Приемане и обработване на поръчки;
- Използване и попълване на бази данни;
- Контакт с бъдещи и настоящи клиенти на фирмата и оказване на съдействие при нужда от информация или консултация;
- Съдействие по подготовка на събития като семинари и изложения.

Изисквания:
- Перфектно владеене на румънски език;
- Мотивация за работа и желание за развитие;
- Предимство е административен опит;
- Шофьорска книжка - предимство;

Компанията предлага:
- Реализация в компания с високи професионални стандарти;
- Много добро трудово възнаграждение;
- Обучение.

Ако това предложение ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата професионална автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Менпауър България притежава лиценз номер № 2033 / 20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Консултантски услуги
Контакт център (call centers)

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

08.02.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК