Юрисконсулт с италиански език- София

Описание

Юрисконсулт с италиански език
Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

За наш клиент, адвокатстко дружество търсим мотивирана и дългосрочно ориентирана личност за позицията:

Изисквания:
Отлично владеене на италиански език – писмено и говоримо;
Висше образование със специалност „Право”, с придобита юридическа правоспособност;
Професионален опит и знания в областта на търговското, финансовото и административното право;
Отлични умения за ефективна комуникация, високи нива на отговорност;
Адаптивност, умение за работа в оперативна самостоятелност и гъвкавост;
Спазване на зададени срокове, внимание към детайлите;
Добра компютърна грамотност – MS Office, Internet;
Владеенето на английски език ще се счита за предимство.

Отговорности:
Извършва цялостно правно консултиране и активно юридическо съдействие за целите на бизнеса;
Участва в подготовка, структуриране и преструктуриране на договори;
Разработва правни становища, съвети и мнения по въпроси свързани с дейността на компанията;
Осъществява правно представителство и защита на интересите на компанията;
Участва в подготовка на правила, процедури и образци на документи;
Извършва правно проучване на нормативната база и разясняване на прилагането на нормативните актове;
Води правна кореспонденция;
Изготвя справки, анализи и отчети

Компанията предлага:
Отговорна и динамична работа;
Възможност за развитие и професионално израстване
Атрактивно възнаграждение;

Ако проявявате интерес към предложението ни, моля, изпратете CV (автобиография).
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348/18.09.2017, безсрочен/.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Италиански език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 2500 до 2500 лева на месец

Категория:

Правни и Юридически услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6

Дата:

09.01.2020

Организация:

Gi Group

Детайли за организацията:

Повече информация за Gi Group може да получите ТУК