Дезинфектор – обезпаразитяване

ASTREA Рикрутмънт е компания, създадена през 2007 година с една основна мисия – да бъдем различни. Превърнахме това виждане в основен двигател на нашите усилия да сме винаги на разположение, когато клиентите и партньорите ни имат нужда от нас, за да ги консултираме и напътстваме във вземането на важни професионални решения.
Тяхното удовлетворение е наша гордост и говори ясно за статуса ни на лидер в сферата на човешките ресурси.

За един от нашите клиенти – голяма компания в сферата на обезпаразитяването – търсим човек за позицията дезинфектор. Това е отговорна позиция, която изисква от Вас точност, експедитивност и коректно спазване на процедурите по обезпаразитяване.

Задължения:
- шофиране до определените от фирмата места за дезинфекция;
- обезпаразитяване на възложени обекти с оглед на безопастността на местообитателите;
- работа с обезпаразитяващо оборудване;
- работа с препарати и химикали;
- бързо и спокойно локиране на вредителя по стандартна процедура.

Изисквания:
- предишна работа с клиенти и пари;
- спокойствие при извършване на процедурите и работа с препаратите;
- активен шофьор категория B;
- грижа за служебния автомобил, като се пътува от вкъщи до офиса и обратно;
- добро познаване на София-град и готовност за ориентация на нови места;
- готовност за работа 5 дни в седмицата по 8 часа на ден (стандартно раб. време).

Офертата на нашия клиент:
- добро възнаграждение с обещание за увеличение след 6тия месец;
- практическо и теоритично обучение + курс от ХЕИ, заплатен от фирмата;
- 20 платен годишен отпуск;
- служебно облекло, телефон, служебен автомобил и оборудване на разположение.

Ако смятате, че сте мотивирани за този тип позиция и сте готови да приемете това предизвикателство, не се колебайте да изпратите CV на български! Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. АСТРЕА не възлага такса за канидатстване.

Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Физически / Ръчен труд

Населено място:

Гр. София

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

20.02.2019

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК