Хигиенисти- София

Описание

Хигиенисти
Менпауър е световен лидер в сектора на труда и създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Менпауър търси да назначи за свой лоялен клиент – отговорен човек на длъжност:

Хигиенисти

Основните задължения на тази позиция са:
Почиства и поддържа търговските, социалните, административните и техническите помещения, както и площта около филиала
Поддържа чисти хигиенните помещения
Контролира и отговаря за хигиената на почистващите машини
Почиства и поддържа стоконосителите и регалите
Почиства и поддържа всички стъклени повърхности
Отговаря за изхвърлянето и разделното събиране на отпадъци
Работното време е от понеделник до неделя на две дневни смени:
от 6:00 до 14:30часа
от 14:30 до 23:00часа
Компанията предлага:
Безсрочен трудов договор
Качествени консумативи и почистващи уреди, предоставени от компанията
Приятна работна атмосфера
Професионализъм и коректност в екипа
Конкурентно заплащане

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля изпратете вашето актуално CV.

Благодарим Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 850 до 1000 лева на месец

Категория:

Физически / Ръчен труд

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

22.02.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК