Колорист

АГРОН Сервиз търси да назначи служител на позицията Колорист.

Основни познания за цветовете. Осигуряване на висок процент точност при бързото определяне на нюанса на цвета и тониране. Правилно използване на наличните инструменти за определяне на цвят. Разбиране на влиянието, което оказва цвета на основата върху цвета на автомобила.

Твоите задачи и отговорности:

- Ти ще отговаряш за колористиката на автосервиза (изготвяне на индивидуални цветове)
- Следене на складови наличности – лаково-бояджийски материали и консумативи

Изисквания към кандидатите:

- Умения за ефективно организиране, прецизност и разпределение на работното време;
- Желание за работа;
- компютърна грамотност
- Сериозно и отговорно отношение към работата;
- Адаптивност и коректност към колеги и клиенти;
- Умения за работа в екип;

Ние предлагаме:

- Постоянен трудов договор;
- много добро заплащане, отговарящо на постигнатите резултати
- Добра работна среда в малък и сплотен екип;
- Дългосрочна ангажираност
- Коректно отношение.
- Точност и прозрачност в трудовите взаимоотношения.
- Пълна конфиденциалност при разглеждането на кандидатурите.
- Пълна защита на личните ти данни според новата регулация на ЕС и действащото българско законодателство.

Необходими документи за кандидатстване:

1. Автобиография

Ако разпознавате себе си в горните изисквания, ще се радваме да обсъдим възможностите да станете част от нашия екип.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Ремонт/инсталации/сервиз

Населено място:

Гр. София

Дата:

27.02.2019

Организация:

Агрон Сервиз

Детайли за организацията:

Повече информация за Агрон Сервиз може да получите ТУК