РЪКОВОДИТЕЛИ И РАБОТНИЦИ В МОБИЛНИ ГРУПИ

„Райт Клийнинг“ ООД с над десет годишния си опит в бранша е една от водещите компании в сферата на професионално почистване, озеленяване, снегопочистване и техническо обслужване на корпоративни клиенти /административни сгради, търговски обекти, заводи, предприятия производствени помещения/.
Във връзка с постоянния ръст на компанията и разширяване на дейността търсим да назначим:
Работници и ръководители в „Мобилни групи“

Отговорности:
-Основно почистване, на административни сгради, търговски обекти, заводи, предприятия производствени помещения и др.

Изисквания:
-Професионален опит в сферата на „Професионално почистване“ или “Озеленяване“ минимум една година
-Средно образование
-Шофьорска книжка /Предимство/
-Отговорност и стриктност при изпълнение на поставените задачи
-Отговорност към предоставеното за работа оборудване
-Коректност , лоялност, добра комуникация и работа в екип

Ние предлагаме:
-Високо възнаграждение
-Постоянна работа на пълен работен ден
-Трудов договор и редовно заплащане на точна дата
-Допълнителни бонуси
-Покриване на транспортни разходи
-Регламентирано работно време
-Платен годишен отпуск
-Платен болничен
-Пълно работно облекло и лични предпазни средства
-Възможност за професионално развитие
-Нови модерни и иновативни машини за почистване
-Начално обучение. Периодично обучение с цел повишаване на квалификацията.
-Приятна работна атмосфера в дългогодишен екип

Ако проявявате интерес и и покривате Нашите изисквания, може да изпращате SV с актуална снимка или да се свържете с нас на

тел. 0878 659 839 и 0882 360 174

Всички предоставени данни от Вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Работодателят в качеството си на администратор, гарантира пълна защита на конфиденциалността на личните данни.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1600 до 1950 лева на месец

Категория:

Почистване/услуги за домакинството

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, с. Волуяк, ул. Зокум 8

Дата:

12.03.2019

Организация:

Райт Клийнинг ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Райт Клийнинг ООД може да получите ТУК