INTERIOR DESIGN PROJECT MANAGER / ПРОДЖЕКТ МЕНИДЖЪР ЗА ИНТЕРИОРЕН ДИЗАЙН

Здравейте, за наш клиент, търсим мениджър, специализиран предимно в жилищни и офис интериорни проекти, базирани в България и ЕС.

Новооткритата позиция е част от отдела за управление на проекти на наш клиент и ще бъде фокусирана предимно върху офисни, жилищни и търговски интериорни проекти. Перфектното попълниение към нашия нарастващ екип ще може да развие проектите и да работи в тясно сътрудничество с управленския персонал на компанията.

Вашите бъдещи отговорности в компанията ще включват следните задачи:

∙ Надзор и контрол на място по обектите;

∙ Подготовка на оферти и тръжна документация за обществени поръчки;

∙ Изготвяне на прогнозен бюджет на проекта, проследяване и мониторинг на разходите, график на работните дейности;

∙ Управление на дизайна, технически прегледи преди наемане в частта LLC и доклади за технически надлежни проверки;

Идеалното попълнение към екипa би следвало да притежава:

∙ Висше образование по архитектура или строителство (степен по управление на строителни проекти е предимство);

∙ Отлични познания по английски език са задължителни (минимално ниво B2);

∙ Нашите бъдещи колеги също трябва да са любознателни и със силен интерес към интериорния и архитектурен дизайн и управление на строителни проекти;

∙ Отлични познания по MS Office, MS Project, CAD програми (предпочитани AutoCAD и ArchiCAD);

∙ Сертификация за PRINCE2 или PMP е допълнително предимство;

Фирма "НЮ КАРИЪР" притежава лиценз за извършване на посредническа дейност по наемане на работа за България под НОМЕР 3310 от 28.03.2022

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Магистър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 2400 до 4400 лева на месец

Категория:

Строителство, Архитектура
Проектиране

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. Петър Парчевич N9 ет.2

Дата:

16.05.2024

Организация:

New Career