Барман - сервитьор

Спортен комплекс ВСИ в град Пловдив търси да назначи барман-сервитьор за заведението в комплекса.

Изисквания към кандидатите:
- усмихната, лъчезарна и любезна с клиентите личност;
- сериозно отношение и желание за съвместна работа;
- умение за работа в екип;
- опит в сферата на ресторантьорството ще се счита за предимство;

Отговорности на кандидата:
- носи материална и отчетна отговорност;
- посреща и настанява клиентите на заведението;
- подробно информира клиентите/гостите за менюто и специалитетите;
- приема поръчките на клиентите/гостите;
- следи и поддържа хигиената в района си като съблюдава етикета на сервиране;
- отчита ежедневно своя оборот според указанията;
- информира за нередности управителя на заведението или прекия си ръководител;

Ние предлагаме:
- нетна заплата 700 лв.;
- целогодишна заетост;
- работа в динамична среда с млад екип;

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Забавление

Населено място:

Гр. Пловдив

Дата:

14.05.2019

Организация:

Енегрийно Ефективен Мениджмънт

Повече информация за Енегрийно Ефективен Мениджмънт може да получите ТУК