ДИСПЕЧЕР- София

Менпауър Груп“ е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

Ако търсите перспективна реализация, а не просто работа и искате да станете част от високо специализиран екип – сте на правилната обява! В момента за наш клиент, търсим отговорен, организиран и мотивирн кандидат за позицията:

ДИСПЕЧЕР

Вашите отговорности ще включват:
- Контролира и координира транспортните дейности / позициите на камионите (водачи и камиони)
- Информира водачите и подизпълнителите за транспортните данни (адреси, вид и количество стоки и др.);
- Обучава подизпълнителите и техните водачи и обяснява работните инструкции;
- Отстраняване на неизправности, както и превод на инструкции между подизпълнители.

Подходящият кандидат притежава:
- Опит на подобна позиция ще се счита за предимство;
- Много добро ниво на английски език;
- Добро познаване на MS Office;
- Резултатно ориентиран.

Компанията предлага:
- Успешна кариера в международна компания и реална възможност за развитие;
- Конкурентно възнаграждение на трудов договор;
- Социални придобивки;
- Работа в сплотен и динамичен екип;
- Обучения по международни стандарти.

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата професионална автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016г

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

23.07.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК