Пикър (МОЖЕ И БЕЗ ОПИТ) М/Ж - Елин Пелин

Менпауър е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Работник в склад с електронен четец - "Handy", мъж или жена. МОЖЕ И БЕЗ ОПИТ.

Компанията предлага:
- Добро стартово заплащане и периодични увеличения;
- Работно облекло, обувки и предпазни средства;
- Ще се работи на посменен режим от 08.00ч – 20.00ч.Два дена се работи, два дена се почива;
- Регламентирани почивки + отделно 1 час обедна почивка;
- Безупречни условия на труд в модерна база;
- Коректни трудовоправни отношения;
- Работа в международна компания;
- Подсигорен транспорт.

Отговорности:
- Физическо набиране на заявки с мобилно устройство за доставки до крайни клиенти;
- Извършване на товаро - разтоварни дейности;

Изисквания:
- Желание за работа;
- Способност за работа в екип и динамична среда;

Ако позицията Ви е заинтригувала, моля изпратете Ваша актуална автобиография.

Благодарим ви.

Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1140 до 1300 лева на месец

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. Елин Пелин

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

23.07.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК