Аранжор в хранителен магазин (временна заетост)- Асеновград

Ние сме българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешки ресурси.

За наш клиент, немска компания, лидер на пазара на бързооборотните стоки, за периода от 08.12.2020-14.02.2021 търсим:

Аранжор в хранителен магазин (временна заетост)

Ако ти си нашият кандидат, ще получиш:
Сигурност, коректност и отлично възнаграждение;
Работа на смени;
Платено въвеждащо обучение;
Допълнително здравно застраховане;
Карта Мultisport на преференциална цена;
Почивни дни на 25.12. и 01.01.;
От теб очакваме:
Мотивираност;
Желание да учиш;
Да можеш да работиш на смени;
Да проявяваш внимателно, коректно и любезно отношение към колеги и ръководители;
Да имаш готовност да извършваш физически труд
Задълженията ти ще са свързани с:
Зареждането и презентацията на стоките;
Грижа за свежестта на продуктите и чистотата в магазина;
Участие в инвентаризация на стоките;
Подготовка, печене и подреждане печивата в нашата пекарна;
Съдействие на нашите клиенти при запитвания
При интерес изпрати директно своята автобиография!

Позицията е също подходяща за кандидати с опит като: работник, комисионер, товаро-разтоварна дейност, сортировач, сътрудник, приемчик стока, зареждане, снабдяване, аранжор.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 190/ 02.03.2017 за извършване на дейност като предприятие, което осигурява временна работа, валидно до 02.03.2022 г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 960 до 960 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Друг

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

17.12.2020

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал