Помощник-възпитател

Във връзка с разширяване на дейността фирма „АртВИЗА ПРО“ ЕООД набира кандидати в предпенсионна възраст за услугата КОРПОРАТИВНА ЗАНИМАЛНЯ.
Нашата цел е подпомагане на лицата в предпенсионна възраст за включване в заетост. Занималните са ситуирани в бизнес центрове в гр. София

КОРПОРАТИВНАТА ЗАНИМАЛНЯ АЛФ представлява творческо ателие, ситуирано на място при работодателя с цел целодневна, почасова или полудневна грижа за деца под формата на арт, езикови и други творчески занимания за деца. Основната цел на тази дейност, е подпомагане на семействата в предучилищната и извънучилищната грижа за децата от 4 до 12 години в тяхното възпитание, още психологическа и физическа грижа. В нея основна възпитателна фигура ще бъде творецът, художникът, професионалистът, педагогът и лидерът.

Ако обичате да работите с деца и търсите нова заетост като професионалисти в помощните образователни и възпитателни дейности за деца, кандидатствайте за работа при нас.

Основни задължения и отговорности:

- участие в подготовката на индивидуални занимания като част от образованието на детето
- грижа за възпитанието, обучението и социализацията на детето
- езикови занимания
- работа с детето за развитие на аналитично и творческо мислене
- работа за развитие на речевите умения и способността за ефективно четене на детето
- използване на различни подходи с цел ефективно обучение на децата

Важно:
Хората, които кандидатстват трябва да са психически здрави.
Ако проявявате интерес, моля, изпратете автобиография със снимка и мотивационно писмо на artviza_pro_psiholog@abv.bg

Одобрените кандидати, ще бъдат включени в заетост на 8 часов работен ден, на трудов или граждански договор, по избор.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Профил:
Педагогически, хуманитарен

Специални умения:
Изисквания към кандидата: - висше образование / педагогическо образование, хуманитарен профил/ - педагогическа правоспособност - готовност за обучения и надграждане на знания и умения, периодично в процеса на работа - познаване и използване на различни подходи и методи за психическо, физическо и социално развитие на детето от 4 до 12-годишна възраст - коректност, лоялност и професионално отношение към работата - самоконтрол, отговорност и емоционална отзивчивост - умение за работа в екип Предимства: - педагогически опит - владеене на един чужд език - творческо мислене

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции,

Трудово възнаграждение:

От 560 до 1200 лева на месец

Категория:

Образование, Образователни курсове и преводи

Населено място:

Гр. София

Дата:

27.03.2019

Организация:

АртВИЗА ПРО ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за АртВИЗА ПРО ЕООД може да получите ТУК