Специалист клиентски запитвания с чужди езици

Имате ли мотивацията да се развивате в интернационална среда с международни проекти в цял свят?
Искате ли да усъвършенствате своите професионални и езикови умения?
Желаете ли да идвате с широка усмивка на работното си място всеки ден?

Вижте какво имаме за Вас:

Изисквания:

- Отлично владеене на един от следните езици: холандски, шведски, датски, полски, чешки, немски, румънски, фински език
- Работно ниво на английски език
- Добри компютърни умения
- Умеете да комуникирате с лекота
- Да изпълнявате работата си с качество и внимание към детайлите

Вашите основни отговорности:

- Отговаряте на клиентски запитвания по имейл, чат или телефон
- Анализирате възникналите проблеми и предлагате конкретно решение
- Поддържате устойчиви взаимоотношения с клиентите, с цел постигане на удовлетвореност

Нашата оферта:

- Атрактивно възнаграждение
- Гъвкав работен график, който можете да съчетаете с личните си ангажименти
- Професионални и бизнес обучения
- Социален пакет - ваучери за храна,допълнително здравно осигуряване, карти за градски транспорт и спорт
- Приятна работна среда в офис с удобна локация

Keywords: Dutch/ Холандски/ Swedish/ Шведски/ Danish/ Датски/ Polish/ Полски/ Czech/ Чешки/ German/ Немски/ Romanian/ Румънски/ Finnish/ Фински/ Customer/ Support/ BPO

Ако проявявате интерес към тази позиция, моля изпратете Вашата
актуална автобиография на АНГЛИЙСКИ ЕЗИК и нашите консултанти ще се свържат с вас за повече подробности.

С настоящото кандидатстване давате съгласието си обработката на личните Ви данни с цел осигуряване на временна, срочна или постоянна работа и предоставяне на възможности за наемане на работа и за бъдещи проекти, да се извършва от „Топ Скилс Рекрутмънт“ в пълно съответствие с ОРЗД и всички други действащи закони за защита на личните данни.

Лиценз за подбор на персонал за България, издаден от Министерството на труда и социалната политика: № 2399 / 15.11.2017.
Лиценз за администриране и защита на личните данни, издаден от Комисията за защита на личните данни: № 432025 / 23.10.2017.

Изисквания към кандидата

Английски език, Немски език, Датски език, Полски език, Румънски език, Финландски език, Холандски език, Чешки език, Шведски език

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Консултантски услуги
Контакт център (call centers)

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. Благоевград 2700 Крушево No 5, ет. 6, ап. 18

Дата:

08.04.2019

Организация:

Top Skills Recruitment Ltd.
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Top Skills Recruitment Ltd. може да получите ТУК