Специалист клиентски запитвания с френски, италиански или испански език

Ако обичате да общувате с клиенти, владеете свободно чужд език и искате да работите в международна компания – не се замисляйте, а вижте какво може да Ви предложи нашият клиент с разнообразните проекти на компанията!

Изисквания към кандидатите:
- Отлично ниво на владеене на френски, италиански или испански език (писмено и говоримо) – C1
- Владеене на английски език на работно ниво – B1-B2
- Отлични комуникационни умения
- Компютърна грамотност

Вашите задължения и отговорности:
- Предоставяне на информация за продуктите и услугите на компанията и отговаряне на запитвания по имейл, чат или телефонни обаждания в зависимост от проекта
- Предлагане на услуги според нуждите на нови и вече съществуващи клиенти
- Поддържане на устойчиви взаимоотношения с клиентите с цел постигане на удовлетвореност

Ще Ви бъде предложено:
- Отлично възнаграждение
- Гъвкаво работно време
- Разнообразни проекти
- Социален пакет, включващ: допълнително медицинско обслужване, транспортна и спортна карта
- Обучения и тиймбилдинг събития
- Работа в корпоративна, международна среда и приятелска обстановка
- Възможности за развитие

Ако проявявате интерес, моля изпратете ни Вашата автобиография на АНГЛИЙСКИ ЕЗИК.

Keywords: Spanish/ Italian/ French/ customer support/ BPO/ Outsourcing/ испански/ френски/ италиански

С настоящото кандидатстване давате съгласието си обработката на личните Ви данни с цел осигуряване на временна, срочна или постоянна работа и предоставяне на възможности за наемане на работа и за бъдещи проекти, да се извършва от „Топ Скилс Рекрутмънт“ в пълно съответствие с ОРЗД и всички други действащи закони за защита на личните данни.

Лиценз за подбор на персонал за България, издаден от Министерството на труда и социалната политика: № 2399 / 15.11.2017.
Лиценз за администриране и защита на личните данни, издаден от Комисията за защита на личните данни: № 432025 / 23.10.2017

Изисквания към кандидата

Английски език, Френски език, Испански език, Италиански език

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Консултантски услуги
Контакт център (call centers)

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. Благоевград 2700 Крушево No 5, ет. 6, ап. 18

Дата:

08.04.2019

Организация:

Top Skills Recruitment Ltd.
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Top Skills Recruitment Ltd. може да получите ТУК