Диспечер / Спедитор- София

Транспрес ООД е водеща логистична компания в България, създадена преди повече от 20 години с фокус върху транспортните услуги. Това е иновативна компания, която е с висок приоритет, тя следва принципите за активно и интелигентно опазване на околната среда. Транспрес обединява хора, технологии и транспортна мрежа по начин, който постоянно разкрива нови възможности за развитие. Транспрес ООД разчита на екип от професионалисти и партньори, които са движещата сила на компанията. Фирмата изпълнява услуги в сферите на дейност: транспорт на комплектни и частични товари; транспорт на групажни пратки; куриерски услуги и логистични услуги. Глобализирането в световен мащаб изисква специализирани решения, които контролират стоковите потоци в международните транспортни услуги правилно, точно и с планирани разходи. Желанието на Транспрес ООД да обхване тези процеси в глобален план и да покрие възможно най-широк спектър от транспортни услуги в международен план доведе до естественото партньорство с DACHSER през 2008 година, един от водещите доставчици на логистични услуги в Европа. Партньорството между ТРАНСПРЕС и DACHSER е изключителна възможност за използване на единна европейска мрежа за транспортни услуги, с еднакви правила за всички участници в нея.

Транспрес ООД търси да назначи Диспечер / Спедитор за град София.

Отговорности:
• Планира, организира и контролира работата на екипите;
• Проследява и управлява цялостния транспортен процес;
• Анализира ежедневната информация относно местонахождението на служителите, както и наличните товари в системата на фирмата;
• Изготвя ежедневни и седмични графици за работа на водачите и организира тяхното изпълнение;

Компанията предлага:

• Трудов договор;
• Отлично възнаграждение;
• Корпоративно обучение;
• Приятна и открита работна среда;
• Ваучери за храна;
• Карта за гориво за лично ползване с определени отстъпки;
• Допълнително здравно осигуряване;
• Карти за спорт;
• Работа в стабилна фирма с мотивиран екип;
• Възможност за развитие във фирмата.Работа в стабилна фирма с мотивиран екип;
• Възможност за развитие във фирмата.

Изисквания:
• Предходен опит на такава позиция е задължителен;
• Отлично владеене на MS Office;
• Много добри комуникативни умения;
• Желание за работа в модерна и бързоразвиваща се среда.

Ако разпознавате себе си в горните редове и смятате, че ще бъдете едно добро попълнение към нашия екип, ние Ви очакваме.
Моля изпращайте автобиографията си с актуална снимка.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. Велико Търново, ул. България 21Д

Дата:

11.04.2019

Организация:

Транспрес ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Транспрес ООД може да получите ТУК