ЮРИСКОНСУЛТ

Описание

ЮРИСКОНСУЛТ
"Космос Шипинг "АД търси да присъедини към екипа си професионалист за офиса си в гр.Варна

КРАТКО ОПИСАНИЕ И ОТГОВОРНОСТИ:
Участие в преддоговорни процеси и изготвяне на правни становища по проекти на договори между дружествата от групата и трети лица;
Следи за законосъобразното съставяне и сключване на договори между дружествата от групата и трети лица;
Води правна кореспонденция;
Представлява дружествата от групата при сделки пред нотариуси, пред Агенция по вписванията, ЦРОЗ и други публични регистри;
Участва в подготовката на търгове и обществени поръчки;
Подготвя писмени и устни становища, дава съвети и мнения за правилното протичане на съответната дейност;
Осъществява процесуално представителство пред съдилища и други юрисдикции;
Предоставя активно юридическо съдействие на ръководството и отделите на дружествата от групата;

ИЗИСКВАНИЯ:
Висше юридическо образование - спец."Право"
Опит в подобна позиция: минимум 5г.
Отлично познаване на действащото българско законодателство и опит в областта на ЗОП, търговското, банковото, вещното, облигационното, митническото, данъчното и гражданско процесуалното право.
Много добра компютърна грамотност.
При одобрение на кандидата, се сключва Трудов договор с "Космос Шипинг" АД

Личностни качества:
Организирана, инициативна и динамична личност.
Бързо и аналитично мислене.
Висока мотивация за реализация и развитие в работата.
Много добри комуникативни умения /убедителност, аргументираност/.
Умение за работа в колектив.

АКО СТЕ ЗАИНТЕРЕСОВАНИ:
Изпратете Вашите документи - Автобиография с актуална снимка на български език.

ВАЖНО:
Само избраните кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Предоставените от Вас данни ще бъдат разгледани конфиденциално във връзка с осъществяване на настоящия подбор.
Месторабота: гр. Варна

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1800 лева на месец

Категория:

Правни и Юридически услуги

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

11.04.2019

Организация:

Космос Шипинг АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Космос Шипинг АД може да получите ТУК