Експерт европейски проекти

Организацията работи основно по проекти в сферата на образованието и обучението, финансирани от Европейската Комисия. Във връзка с разрастване на дейността на организацията, търсим отговорен и динамичен човек с желание за работа и развитие.
Кандидатите трябва да отговарят на следните изисквания:
- Отлично владеене на английски език;
- Опит в сферата на подготовката и изпълнението на Европейски проекти;
- Много добра компютърна грамотност (Microsoft Office, Excel, Microsoft Outlook, PowerPoint)
- Мотивация и желание за работа и развитие;

Завършено висше образование не е задължително.
Основни отговорности:
- Участва в процеса по управление на проекти, финансирани от ЕС, и следи за спазването на крайните срокове;
- Комуникира с български и европейски партньорски институции;
- Участва в изготвянето на въпросници, провеждането на изследвания, проучвания, анализи и др., свързани с естеството на работа;
- Организира и провежда обучения на тематики, свързани с целите на проектите;
- Изготвя преводи на документи от английски на български език.

Ние предлагаме:
- Работа в приятна и динамична среда;
- Възможности за придобиване на нови знания;
- Комуникация с международни организации и възможности за пътуване.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 1500 лева на месец

Категория:

Консултантски услуги
Образование, Образователни курсове и преводи

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София

Дата:

14.04.2019

Институт за подготовка на служители в международни организации

Повече информация за Институт за подготовка на служители в международни организации може да получите ТУК