Специалист в кол център

Международна компания,търгуваща on-line с козметика и парфюмерия търси служителки с много добър НЕМСКИ ИЛИ ФРЕНСКИ езици за своя нов кол-център в г. Пловдив.

Позицията изисква активна комуникация с хора, които се нуждаят от насоки при използването на определени продукти и/или услуги.

Фирмата предлага много добри условия за работа при петдневна работна седмица и със сумирано работно време и почивни дни по график.

Служителките само информират, а не извършват продажби.

Ако имате добър НЕМСКИ ИЛИ ФРЕНСКИ език и проявявате интерес към козметика и макияж това е подходящата работа за Вас.

Позицията е подходяща и за студенти,които могат да съчетаят работа с учене.

Задължения:

- Отговарят на запитвания на клиенти по телефон или мейл.

- Информират за качество на определени продукти

- Подпомагат логистиката на доставките

- Презентират нови продукти

- Работят в екип с колегите от офисите в Полша и Украйна

Изисквания:

- Образование- средно или висше

- Отлична компютърна грамотност

- Много добър НЕМСКИ ИЛИ ФРЕНСКИ език,втори език е предимство

- Добра дикция

- Умение за работа с клиенти

- Интереси в областта на козметика

- Умение за работа в екип

Ако позицията е интересна за Вас и владеете добре немски език,моля изпратете автобиография.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Консултантски услуги

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

ул.Опълченска 4, Пловдив 4000, Пловдив

Дата:

13.05.2019

Организация:

Еlteh
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Еlteh може да получите ТУК