Специалист поддръжка сграден фонд за частен дом

Фирма,собственик на отличен имот търси опитен специалист за позицията ДОМАКИН- СПЕЦИАЛИСТ ПОДДРЪЖКА.

Фирмата предлага трудов договор на пълен 8 часов работен ден и отлични условия на работа.

Позицията е подходяща и за млад пенсионер.

Задължения:

- Отговаря за изправността на автомобилния парк

- Организира прегледи и ремонти на автомобилите

- Следи срокове за плащане на всички дължими суми към институциите

- При необходимост организира ремонти на сградите

- Следи за извършване навременно обработване на градините

- Извършва дребни ремонтни дейности според възможностите си

- Изпълнява задачи поставени от собствениците

- Изисквания:

- Образование- предимство строително

- Желание за работа

- Отговорност към поставените задачи

- Възможност за работа при екстремни ситуации

- Шофьорска книжка кат.В- активен шофьор

- Дискретност и точност

Ако позицията представлява интерес за Вас,моля изпратете автобиография.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 1400 лева на месец

Категория:

Почистване/услуги за домакинството

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

ул.Опълченска 4, Пловдив 4000, Пловдив

Дата:

28.05.2019

Организация:

Еlteh
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Еlteh може да получите ТУК