Хигиенист/ка

Описание

За компанията
АГНЕСА е динамично развиваща се компания с 13 годишен опит в сферата на професионалното почистване на административни и жилищни сгради и фасилити услуги. Предпочитан партньор както на корпоративни клиенти, така и на домакинства.

За нуждите на фирмата търсим да назначим Хигиенисти/ки на възраст между 30 и 55 г. със средно образование за работа в София.

• Първа смяна от 6:30 до 14:30;
• Втора смяна от 13:00 до 21:00.

Наличието на шофьорска книжка и/или препоръка е предимство.

Предлагаме:
• Стартова заплата 1000 лв. бруто за 8-часов работен ден и 5-дневна работна седмица;
• Растяща заплата и бонуси за добре свършена работа след третия месец;
• Трудов договор и осигуровки;
• Карта за градски транспорт;
• Поемане на междуселищни транспортни разходи;
• Фирмено обучение;
• Коректност в отношение и заплащане.

Основни задължения и отговорности:
• Поддържане на чистотата и порядъка в поверените обекти;
• Умения за работа с електроуреди (съдомиялна, пералня и т.н.);
• Гладене.

Ако сте бързи, отговорни и организирани хора, готови да спазват стриктно и съвестно установените стандарти на фирмата, изпратете снимка и автобиография на имейл office@agnesa.world, за да бъдете разгледани приоритетно. Може да се свържете с нас и на телефон: +359 88 505 0647.

Ще се радваме да станете част от нашия екип и да работим с усмивка и добро настроение.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1200 лева на месец

Категория:

Почистване/услуги за домакинството

Населено място:

Гр. София

Дата:

25.09.2019

Организация:

Агнеса Клийн ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Агнеса Клийн ЕООД може да получите ТУК