Служители в офис с немски,полски,унгарски,английски език(без опит)

Във връзка с разширяването на дейността си “СПС Комерс ” ЕООД търси да назначи – служители с немски език.Вторият език е предимство.

Задължения:
- контактува с клиенти и транспортни фирми
- непрекъсната комуникация с деловите ни партньори
- организация на международен и вътрешен транспорт
- изготвя справки и отчети

Изисквания:
- добър немски език
- средно или висше образование
- добра компютърна грамотност - Excel, Word, Internet
- комуникативност и умения за работа в екип
- лоялност, изпълнителност и отговорност към поставените задачи
- възможност за вземане на решения и определяне на приоритетите в динамична работна среда

Фирмата предлага:
- отлични работни условия
- възможности за лично и професионално развитие
- мотивиращо и конкурентно възнаграждение

Моля изпращайте трудова автобиография.

Изисквания към кандидата

Английски език, Немски език, Френски език, Унгарски език, Чешки език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

град Баня 4360

Дата:

08.05.2019

Организация:

"СПС КОМЕРС" ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за "СПС КОМЕРС" ЕООД може да получите ТУК