Сътрудник обслужване на клиенти с испански език

За наш клиен – водеща аутсорсинг компания – търсим ентусиазирани и инициативни хора за позицията Сътрудник обслужване на клиенти с испански език.

Вашите отговорности ще бъдат:
• Обработка на запитвания онлайн – от имейли, чат и телефонни обаждания
• Предоставяне на информация за продуктите и услугите на компанията;
• Създаване и поддържане на коректни взаимоотношения с клиенти на компанията.

Изисквания към кандидатите:
• Отлично владеене на испански език
• Минимум средно ниво на английски език
• Добра компютърна грамотност
• Отлични комуникативни умения
• Мотивация и желание за развитие
• Подход изцяло ориентиран към клиента

Компанията предлага:
• Отлично възнаграждение, месечни бонуси и допълнителни социални придобивки;
• Възможност за гъвкаво работно време;
• Работа в млад и амбициозен екип;
• Възможност за кариерно развитие;
• Дългосрочен ангажимент в международна компания;

Ако позицията отговаря на Вашето търсене и умения, моля кандидатствайте с автобиография на английски език.

Keywords: English/Spanish/ customer support/ BPO/ Outsourcing/ английски/ испански/
Лиценз за подбор на персонал за България, издаден от Министерството на труда: № 2399 / 15.11.2017

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Испански език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Студенти/Стажанти, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Контакт център (call centers)

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. Благоевград 2700 Крушево No 5, ет. 6, ап. 18

Дата:

13.05.2019

Организация:

Top Skills Recruitment Ltd.
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Top Skills Recruitment Ltd. може да получите ТУК