МЕНИДЖЪР ЕКСПАНЗИЯ -София

Търговска верига Фантастико е създадена през 1991 година и оттогава успешно се развива на българския пазар. В момента управляваме над 40 магазина, като броят им непрекъснато расте. Модерна визия, богат асортимент, високо качество на стоките и услугите, отлично обслужване. Ние обичаме добрата храна и сме ежедневно решение за нашите клиенти, да стане денят им по-хубав. Всичко това се случва благодарение на нашите служители. Във Фантастико работят над 3400 човека, изграждайки един професионален, сплотен и отговорен екип.

Вашите отговорности и задължения като мениджър недвижима собственост са:
• проучване, намиране, офериране и договаряне на терени и имоти за нуждите на ТВ „Фантастико“, които да се наемат или закупят за изграждането в тях на обекти от Веригата
• осигуряване на всички документи, необходими за сключване на договори за наем или за покупко-продажба на имоти
• установяване и поддържане на контакти с потенциални наематели на обекти и площи в обектите на Веригата, както и с посреднически фирми и агенции, провеждане на срещи и водене на преговори
• предаване и приемане на обекти, отдадени под наем

Нашите изисквания към кандидатите:
• подходящо висше образование
• добра компютърна грамотност – AutoCad, Microsoft Office
• минимум три години стаж в областта на планирането, проучването, закупуването и отдаването под наем на недвижими имоти
• шофьорска книжка

Ние Ви предлагаме:
• Работа в сигурна и бързо-развиваща се компания със стабилни позиции на българския пазар
• Въвеждащо обучение
• Възможност за кариерно развитие
• Работа в сплотен, динамичен и отговорен екип
• Трудово възнаграждение + 60 лв ваучери за храна /месечно + карта за отстъпка при пазаруване

Необходими документи за кандидатстване: автобиография с посочена позиция, за която се кандидатства. Документи се приемат в Централния офис на фирмата в кв."Симеоново", ул."Момина сълза" №14а, комплекс "SkyWay".

Месторабота: София кв."Симеоново", ул."Момина сълза" №14а, комплекс "SkyWay".

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул“.Момина Сълза“ 14 А

Дата:

05.05.2021

Организация:

Ван Холдинг ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Ван Холдинг ЕООД може да получите ТУК