Продавач - касиер във верига магазини- София

Описание

Продавач - касиер във верига магазини
За наш клиент, водеща верига супермаркети в страната, търсим да назначим Продавач-касиери и аранжори за гр. София.

Стани част от екипа и преоткрий нови възможности.

Задълженията Ви ще бъдат комплексни и ще включват:

- работа на каса;
- зареждане и презентиране на стоките;
- обслужване на клиентите в магазина;
- печене на хляб.

Компанията предлага:

- конкурентно стартово заплащане + трудов договор на пълни осигуровки;
- 60лв. ваучери за храна;
- допълнително здравно осигуряване;
- коректен работодател и работно място без удръжки и глоби;
- 8 часови работни смени и дългосрочна заетост;
- реална възможност за развитие (95% от управленските кадри в обектите са стартирали от позиция касиер-продавач!);
- допълнителни дни платен отпуск.

Очакваме от Вас:

- предходен опит на позиции в магазинна мрежа, ще се счита за предимство;
- завършено средно образование;
- да сте комуникативни и общителни;
- да обичате разнообразието и динамиката;
- да се стремите към развитие;
- можете да работите на смени.

Не се колебайте и ни изпратете Ваша актуална автобиография.

Позицията е също подходяща за кандидати с опит като: касиер, продавач, аранжор, служител в магазин, в сферата на търговията с бързооборотни стоки, обслужване на клиенти, работа на каса, работник, опаковане, подреждане, зареждане и презентация на стоки, снабдяване.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Английски език, Френски език, Италиански език, Полски език, Португалски език, Холандски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Консултантски услуги
Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София, Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

13.07.2020

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК