Специалист поддръжка на производствена сграда- Пловдив

Изи Консулт е една от най-големите български компании, специализирана в управлението на човешки ресурси и подбора на персонал.

За наш клиент водеща търсим да назначим:

Специалист поддръжка на производствена сграда

Вие сте подходящ кандидат ако притежавате:
Средно образование (техническо – предимство);
2 - 3 години опит на сходна позиция;
Опит в сухото строителство;
Сръчност и про-активност;
Добро познаване на видовете и начина на поддръжка на сградния фонд;
Самостоятелност;
Умение за вземане на бързи решения и преодоляване на предизвикателства;
Отлични комуникационни, координационни умения;
Умение за работа в екип;

Отговорности свързани с позицията:
Следи регулярно за състоянието на сградния фонд и ВиК инфраструктурата и при констатирана необходимост от превантивен ремонт или дефект:
извършва необходимите строително - монтажни дейности в обсега на неговата компетентност и умения и възлага на външни изпълнители необходимите дейности, като координира и следи за безопасното изпълнение на работите.
Обработва вътрешни сигнали.
При извършване на строително - монтажни дейности, организира и контролира работния процес с цел осигуряване на навременното и качествено изпълнение,
Извършва и възлага дейности според график за превантивна поддръжка на сградата.
Извършва регулярни огледи и при установена нужда от ремонтни дейности
Закупува при необходимост, необходимите материали/консумативи за поддръжката на сградния фонд и инсталации.

Компанията предлага:
Отлично възнаграждение
Трудов договор на пълни осигуровки;
Месечни бонуси;
Ваучери за храна;
Дългосрочна перспектива, множество възможности за развитие и реализация при голям международен работодател.

Кандидатствайте сега и станете част от първите хора, които ще се присъединят към екипа на компанията!

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/30.08.2017г

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 2500 до 2800 лева на месец

Категория:

Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

02.02.2024

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК